Мой профиль       Выход
Уважаемые клиенты Хеседа, если вам нужна какая-то помощь, но вы не можете дозвониться в Хесед,
пожалуйста, позвоните по этому бесплатному номеру +380947111104


  • />
  • />
  • />
  • />
Меню сайта

Архив новостейПоиск


Приветствую Вас, Гость · RSS 25.02.2024, 23:37

Главная » Архив материалов

17 серпня відбулася чергова онлайн зустріч в „Літературному клубі” ЧОБЕФ „Хесед Дорот”. Керівник клубу – ветеран педагогічної праці, філолог Таміла Шапіро – завжди намагається знайомити учасників з цікавими авторами – письменниками і поетами, відкриває нові імена, піднімає злободенні питання сьогодення, на які разом з присутніми шукає відповідь.

Цього разу мова йшла про письменника, блогера, інженера за освітою Валерія Зеленогорського (Грінберга). Герої його творів – це звичайні люди, що могли помилятися, виявляти свої слабкості. Проте автор завжди стверджував найвищі цінності: чесність, принциповість, взаєморозуміння і любов, котрі можуть за нашою допомогою врятувати, якщо не весь світ, то хоча б невелику й ... Читать дальше »

Просмотров: 189 | Дата: 21.08.2023 | Комментарии (0)

Щотижня для учасників програми „Клуб” та „Сімейний клуб” Общинних програм ЧОБЕФ „Хесед Дорот” проводяться різноманітні тематичні онлайн зустрічі. Одним із самих улюблених у підопічних Хеседу є клуб „Пісні від усієї душі”, в якому тільки за цей рік пройшло дев’ять зустрічей.

9 серпня темою чергового засідання клубу стала історія життя та творчого шляху чудової жінки, співачки, музиканта Тамари Гвердцителі. Присутні познайомилися з цікавими фактами її біографії. Тамара має єврейське коріння: її мама – онука рабина Одеської синагоги – народилася і виросла в Одесі.

... Читать дальше »

Просмотров: 247 | Дата: 21.08.2023 | Комментарии (0)

17 серпня 2023 року в „Жіночому клубі” Черкаського благодійного фонду „Хесед Дорот” пройшов майстер-клас, на якому дівчата та жінки вчилися плести кільця з японського бісеру.

Ми активно долучаємо до всіх заходів „Жіночого клубу” як черкащанок, так і жінок, які вибрали наше місто для свого притулку та захисту під час війни, намагаючись зробити все, щоб вони тісніше входили в наш колектив та відчували себе, як вдома.

 Всі учасниці пішли з майстер-класу з подарунками, які зробили власноруч. Що може зробити жінку щасливою? Нова прикраса. А ... Читать дальше »

Просмотров: 251 | Дата: 18.08.2023 | Комментарии (0)

У п'ятницю, 11 серпня 2023 року учасниця програми „Волонтерський центр” Черкаського обласного благодійного єврейського фонду „Хесед Дорот” Ніна Горіна провела майстер-клас з нейрографіки, на який були запрошені учасниці „Жіночого клубу” та „Сімейного клубу” Общинних програм Хеседу, а ще жінки, які евакуювались до Черкас з тимчасово окупованих територій та місць, де зараз відбуваються бойові дії.

Нейрографіка – це практика, яка сприяє необхідним особистісним змінам, звільняє людину від психологічних блоків та моделює нову бажану реальність. Метод дозволяє не лише дослідити та поліпшити свій внутрішній світ, а й сприяє саморозвитку та покращен ... Читать дальше »

Просмотров: 286 | Дата: 14.08.2023 | Комментарии (0)

Учасники програми „Волонтерський центр” ЧОБЄФ „Хесед Дорот” 10 серпня провели кулінарний майстер-клас по виготовленню легкого літнього десерту – желе для однієї з груп підопічних „Денного центру”. Желе вийшло дуже смачним, а ще воно є корисним і прохолоджуючим в спекотний літній день. Присутнім було дуже цікаво, їм сподобалося легкість приготування десерту та доступністю інгредієнтів. Всі учасники залишились задоволені отриманим результатом. Літнім людям завжди приємно, коли їм приділяють увагу. А молодшому поколінню дуже корисне спілкування з людьми, в яких є великий життєвий досвід і бажання ділитися цим досвідом.

... Читать дальше »

Просмотров: 229 | Дата: 14.08.2023 | Комментарии (0)

С 2020 года у женского вокального ансамбля „Нешама”  уже стало традицией делать клипы на песни из своего репертуара. В этот раз очередной видеоклип мы сняли на песню „Дона”.

Эта песня была в репертуаре ансамбля уже много лет, но приходили и уходили участницы коллектива, обновлялся репертуар… Песня давно не исполнялась, а значит и не знакома многим нашим нынешним слушателям. И вот пришла идея восстановит ... Читать дальше »

Просмотров: 767 | Дата: 13.08.2023 | Комментарии (0)

Дуже часто учасники різних програм та клубів, які працюють при Черкаському благодійному фонді „Хесед Дорот”, об’єднують свої зусилля та проводять спільні акції. Так 9 серпня учасники „Волонтерського центру”, „Сімейного клубу” Общинних програм та „Підліткового клубу Jeway ” провели майстер-клас з виготовлення привітальних листівок для поранених воїнів, які знаходяться на лікуванні. Цим воякам вкрай необхідна увага та тепло від тих, кого вони захищають. І тут особливого значення набувають листівки від наших дітей, які несуть в собі надію на мир, свободу і краще майбутнє для наступних поколінь.

... Читать дальше »

Просмотров: 258 | Дата: 11.08.2023 | Комментарии (0)

Відбулася чергова зустріч в „Підлітковому клубі JewayЧОБЄФ „Хесед Дорот”. Підлітки з користю провели час спілкуючись між собою та граючи в розвиваючі настільні ігри. Діти завжди прагнуть спілкування і тепла від оточуючих. Тому зараз, в такі важкі і нестабільні часи, дуже важливо підтримувати гарні відносини з підлітками, приділяти їм достатньо уваги.

... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Дата: 11.08.2023 | Комментарии (0)

17 Тамуза – печальная дата в еврейском календаре. С этого дня начинаются „дни теснин” – полутраурные дни между двумя постами 17 Тамуза и 9 Ава, связанными с разрушением Первого и Второго Храма.

В 2023 году день поста 17 Тамуза выпал на четверг 6 июля, а четверг для участников программы „Волонтёрский центр”, работающей при ЧОБЕФ „Хэсэд Дорот”, традиционный день подготовки к Шаббату. Ещё в июне волонтёры стали выпекать халы для подопечных Хэсэда по авторскому рецепту и под руководством замечательного шеф-повара Шимона Кардаша. И пост 17 Тамуза не помешал участникам пр ... Читать дальше »

Просмотров: 633 | Дата: 10.07.2023 | Комментарии (0)

Уборка кладбища – это очень важное дело, лежащее в основе еврейской традиции благотворительности. Кладбище – это часть нашей культуры. Во все времена места захоронений считались священными, и небрежное отношение к ним означает предание памяти предков забвению.

В этой традиции важен и воспитательный аспект, ведь наши мудрецы называли заповедь уважения к мёртвым самой бескорыстной мицвой, потому что выполняющий её человек не ожидает благодарности.

Продолжая многолетнюю традицию, 18 июня 2023 года на еврейском кладбище по улице Одесской собрались члены Черкасской еврейской общины, чтобы в меру своих сил и возможностей навести на нём пор ... Читать дальше »

Просмотров: 800 | Дата: 18.06.2023 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 47 48 »
                                                                                  

ЧОБЕФ "Турбота поколінь - Хэсэд Дорот" © 2011 - 2024

Создать бесплатный сайт с uCoz