Мой профиль       Выход
Уважаемые клиенты Хеседа, если вам нужна какая-то помощь, но вы не можете дозвониться в Хесед,
пожалуйста, позвоните по этому бесплатному номеру +380947111104


Меню сайта







Архив новостей



Поиск










Приветствую Вас, Гость · RSS 27.12.2024, 02:28

Главная » 2024 » Декабрь » 3 » Хібукі Терапія
14:19
Хібукі Терапія

Протягом листопада 2024 року Ірина Олексенко, керівник відділу ЧОБЄФ «Хесед Дорот», пройшла навчання на курсі «Хібукі Терапія».

Це терапія за допомогою Хібукі ‒ м'якого іграшкового песика з довгими лапами та сумними очами. «Хібук» в перекладі з івриту – обійми. Тобто Хібукі – це собака-обіймака, тому її лапи такі довгі та мають липучки, щоб дитина мала змогу бути нерозлучною з Хібукі та робити свої справи.

Всі деталі цієї терапевтичної іграшки ретельно підібрані. Приємні на дотик антиалергічні матеріали, розмір іграшки, вираз мордочки, довгі вушка, очі, які можуть здаватись нібито справжніми, навіть кишенька на животику ‒ все це може здаватись неважливими дрібничками, але коли йде мова про допомогу травмованій дитині – дрібниць немає.

Таким чином, говорячи про Хібукі-терапію, ми маємо на увазі, в першу чергу, психологічну роботу з дитиною з використанням терапевтичного інструменту – іграшкового песика Хібукі.

Хібукі вперше з’явився в Ізраїлі. Автор ідеї – психолог доктор Шай Хен Галь, який працював з дітьми, що опинились в таборах біженців під час другої Ліванської війни, в 2006 році. З початком війни в Україні ізраїльський психолог Дафна Шарон-Максімов у співпраці з українськими психологами розробила концепцію цілого проєкту Хібукі-терапія.

Після закінчення курсу Ірина Олексенко отримала сертифікат із номером, що занесений у єдиний реєстр хібукі-терапевтів, що пройшли спеціальне навчання.

Маючи дві педагогічні освіти та обізнаність у психології, а також великий досвід роботи з дітьми, впевнені, що нові навички, здобуті Іриною Олексенко на курсі, разом із іграшкою Хібукі допоможуть дітям подолати тривожність і знайти справжнього друга.

Навчання Ірини Олексенко стало можливим завдяки сприянню і підтримці Валерії Шинкарьової, кураторці проєкту «Хібукі в освіті», власниці мережі приватних освітніх закладів «SOVA kid's space» в місті Черкаси, голові «Об’єднання багатодітних родин „Крила”», раднику міського голови Анатолія Бондаренка з питань освіти.

Черкаський обласний благодійний єврейський фонд «Турбота поколінь ‒ Хесед Дорот» в особі директора Євгенія Степка висловлює щиру подяку пані Валерії за допомогу в організації навчання співробітника фонду та підтримку благодійної діяльності. Ми щиро сподіваємось на продовження плідної роботи з Валерією Шинкарьовою з питань благодійної підтримки вразливих верств населення.

 

 

Просмотров: 144  Теги: еврейское неформальное образование, психология, хибук-терапия | Рейтинг: 5.0/9
Всего комментариев: 0
0
avatar
                                                                                  

ЧОБЕФ "Турбота поколінь - Хэсэд Дорот" © 2011 - 2024

Создать бесплатный сайт с uCoz