Мой профиль       Выход
Уважаемые клиенты Хеседа, если вам нужна какая-то помощь, но вы не можете дозвониться в Хесед,
пожалуйста, позвоните по этому бесплатному номеру +380947111104


  • />
  • />
  • />
  • />
Меню сайта

Архив новостейПоиск


Приветствую Вас, Гость · RSS 20.04.2024, 04:25

Главная » 2023 » Декабрь » 26 » Благо Фест
11:49
Благо Фест

У неділю 24 грудня 2023 року співробітники Общинних програм Черкаського благодійного фонду „Хесед Дорот” провели дуже важливий для єврейської громади міста захід, який мав назву „Благо Фест”. Це був фестиваль, на якому небайдужі члени єврейської громади презентували зроблені власноруч кулінарні вироби, в’язані шапочки, іграшки, брелоки та багато іншого. У рамках фестивалю для найменших учасників було проведено майстер-клас, на якому дітки прикрашали чашки, а для дорослих і дітей був проведе майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас.

Можливість провести такий фестиваль нам надав Джойнт, а ми залучили для участі в „Благо Фесті” програми і проекти Черкаського Хеседу: „Волонтерський центр”, „Клубок добра”, „Сімейний клуб”, „Жіночий клуб”, „AJT Junior” та єврейські організації міста – філію „Сохнут-Україна” в місті Черкаси і громаду прогресивного юдаїзму „Хавер”. Крім цього, багато людей прийняли участь в цьому заході і зробили свої особисті внески в нього.

Ніяких слів не вистачить, щоб повною мірою висловити подяку усім, хто долучився до проведення „Благо Фесту”!

Цей захід було проведено з фандрейзинговим компонентом на користь нашої громади. Завдяки креативності та злагодженій роботі дружної команди наш фестиваль став яскравим, незвичайним і незабутнім.

Галина ПОЛЬСЬКА, начальник відділу Общинних та Клубних програм Хеседу.

Фоторепортаж

Просмотров: 678  Теги: волонтёры, CVC-Cherkasy Volunteer Community, JDC, Общиные и детские программы Хэсэда | Рейтинг: 5.0/44
Всего комментариев: 0
0
avatar
                                                                                  

ЧОБЕФ "Турбота поколінь - Хэсэд Дорот" © 2011 - 2024

Создать бесплатный сайт с uCoz